Eleganckie upominki dla gości z okazji chrztu

Staranne oraz estetyczne wykonanie z obfitym naciskiem na szczegóły i bardzo ciekawy design. Decydując się na nasze nadzwyczajne podziękowania dla gości, mogą być Państwo pewni, że upominek będzie udany. Oferowane przez nas wyroby posiadają spersonalizowany grawerunek, jaki nadaje im osobistego charakteru oraz nadzwyczajnego uroku.

Chrzciny

W dodatku, wyposażone są one w magnes, co czyni z nich poręczną oraz praktyczną ozdobę. Priorytet stanowi dla nas stosowanie najwyższej jakości drzewa oraz ogólna wytrzymałość wyrobów. Continue reading „Eleganckie upominki dla gości z okazji chrztu”

Organizacja chrztu – zakup odpowiednich podziękowań

Jakakolwiek impreza jest inna, co nie zmienia faktu, że pewne ceremoniały powtarzają się obojętnie od charakteru rodzinnej imprezy. Do takich ceremoniałów zaliczyć możemy dziękowanie gościom za przybycie na uroczystość. Nie muszą to być drogie podarki – tutaj liczy się gest oraz pomysłowość. Prezentujemy Państwu podziękowania dla gości na chrzest w formie magnesów w kształcie serca. Oferowane magnesy można personalizować, podając imię dziecka, dokładną datę imprezy oraz wzór podziękowania dla gości.

chrzest

Pragną Państwo podziękować rodzinie za przybycie oraz równocześnie wręczyć im miły pamiątkowy upominek? Nie zostaje nam nic innego, jak zaprosić Państwa do sprawdzenia oferty i złożenia zamówienia – na dodatek do każdego magnesu dodajemy barwną kopertę za darmo. Continue reading „Organizacja chrztu – zakup odpowiednich podziękowań”