Ręcznie zdobione podziękowania na ślub i wesele

Okazałe wesele powinno kojarzyć się z jakąś formą pamiątki, wskutek tego warto zatroszczyć się o tę kwestię. Jesteśmy w stanie Państwu zaoferować wysokiej jakości plakietki z magnesem, jakie stanowią tani, jakkolwiek wybitnie czarujący prezent. Przykładamy się do każdego Pańskiego zlecenia, skutkiem tego można nam zaufać.

Ślubne upominki dla gości

Bazą naszych produktów jest odpowiednie gatunkowo drewno. W ramach personalizacji, są w stanie Państwo wybrać prywatny grawerunek, zamieszczony na powierzchni plakietki. Continue reading „Ręcznie zdobione podziękowania na ślub i wesele”

Drewniane serduszko jako podziękowanie dla gości na wesele

Od wielu lat w naszym kraju rozwija się obyczaj dziękowania gościom weselnym za przyjazd na imprezę oraz celebrowanie tego jakże znaczącego dla pary młodej dnia. Nie musi to być alkohol, jedzenie lub szablonowe kartki – poprawniej zainwestować o wiele mniej w gadżet, który równolegle podziękuje za przybycie oraz stanie się pamiątką na długie lata – podziękowania dla gości na ślub / wesele o kształcie serca w formie magnesu. Trwałe, ładne i personalizowane magnesy na pewno uświetnią każde wesele, sprawiając wielką radość obdarowanym gościom.

wesele

Jedyne, co należy zrobić to wybrać wzór podziękowań, podać wymagane informacje połączone z weselem i to wszystko – my zajmiemy się realizacją. Jednakże to nie wszystko – do każdego magnesu dodajemy ozdobną kopertę, która uprości wręczanie podziękowań gościom. Continue reading „Drewniane serduszko jako podziękowanie dla gości na wesele”